Новини

Pandora випустили колекцію, присвячену “Грі престолів”

Pandora втілює в реальність мрії багатьох прихильників саги Game of Thrones, презентуючи нову колекцію з 12-ти ексклюзивних прикрас. Натхнені героями та символами фентезійної історії, ювелірні вироби здивують новими техніками дизайну.

Креативні директори Pandora Філіппо Фікареллі та Франческо Терцо розповідають про це партнерство: “Кожен ювелірний виріб з колекції розповідає свою власну історію та здатний перенести вас до знакового моменту з серіалу або до улюбленого персонажа. Для нас було надзвичайно важливо відобразити символи та сюжетні лінії саги. Символізм цих прикрас може надихнути вас відчути себе неймовірно сильними, ніби не існує нічого неможливого”.

Світ Game of Thrones особливий своїми родинами, їх домами та символами, гербами та гаслами, а також харизматичними персонажами, які об’єднані загальною ідентичністю. Ця колекція втілена у концепції, де прикраси виступають, неначе обладунки, а їх окремі елементи дозволяють власникам проявити свою відданість та індивідуальність.

“Досліджуючи цей світ, ми черпали натхнення з вже традиційного для нас оксидування стерлінгового срібла, щоб додати виробам контрастності та темних акцентів. Саме ця техніка є ключем для імітації заліза. Намистина “Залізний трон”, що уособлює владу та лежить в основі історії, є деталізованим витвором тих самих мечів, а також інкрустована зеленим кристалом, що нагадує смарагд, — розповідають у Pandora. — Намистина “Сяюче яйце дракона” та підвіска “Вогонь дракона” в свою чергу створюють контраст, який символізує боротьбу добра і зла у всесвіті Game of Thrones”.

Колекція у продажу з 3 жовтня.

Джерело: vogue.ua