Статті

«Діамант — найгарніша і найбажаніша інвестиція»: засновниця Diva Home of Diamonds Вікторія Попович про роботу ювелірного дому

Diva Home of Diamonds — міжнародна ювелірна компанія з українським корінням, що створює ексклюзивні прикраси з діамантами У цьому інтерв’ю співзасновниця бренду Вікторія Попович розповідає про особливості його роботи. 

Як і коли було засновано Diva Home of Diamonds?

Ми на ринку вже сім років, протягом яких сімейна справа перетворилася на відому міжнародну компанію. Я вірю, що кожна зустріч у нашому житті не випадкова, і саме так розпочалась історія Diva Home of Diamonds. Багато років тому мені пощастило потрапити до офісу однієї з найбільших огранювальних компаній світу. Переді мною поставили невеликий, на мій погляд, діамант блакитного кольору, ціна якого складала декілька мільйонів доларів. Я була настільки вражена побаченим, що усвідомила своє бажання відкривати людям цей світ діамантів. Зараз у нас великий двоповерховий бутик у самому серці Києва, а також уже кілька років працює наш бутик у Дубаї.

Найближчим часом плануємо відкриття нових представництв у Лондоні, Варшаві та Відні. Diva Home of Diamonds працює виключно з натуральними діамантами та є офіційним ритейлером Gemological Institute of America. 

Ваші офіси працюють на найбільших світових алмазних біржах. Розкажіть про це детальніше. 

По-перше, це дає нам змогу отримувати діаманти з перших рук за мінімальними цінами,  робити це швидко та не витрачати час на зайвих посередників, а значить, ми можемо пропонувати найвигіднішу вартість прикрас. Ні для кого не секрет, що найвідоміші світові бренди тримають ціни на діаманти в 3–5 разів дорожче, ніж їхня світова вартість згідно з Rapaport Diamond Report. У нас же можна придбати діаманти зі значними знижками від цін Rapaport. По-друге, біржі сприяють широкому підбору та викупу діамантів у швидкі терміни з характеристиками відповідно до побажань замовника.

Що виокремлює Diva Home of Diamonds серед конкурентів?

Ми маємо прямий доступ до найкрупніших та рідкісних діамантів світу. Завдяки нам діамант 52 карати D/Flawless вартістю 20 млн доларів, який зберігається в наших партнерів у Токіо, може стати вашим. Ну і, звичайно, ми пропонуємо найвигідніші ціни, тому в такому випадку прикраси — це не тільки задоволення, але й компактна інвестиція.

Чим надихаються дизайнери ювелірних прикрас від Diva Home of Diamonds?

Прикраси, які в нас завжди є в наявності, — це Statement Peace of Jewelry, така собі база: пусети з діамантами, каблучки, тенісні браслети та кольє. Те, що можна носити як щодня, так і на вихід.

Як ви оцінюєте український ювелірний ринок?

Україна впевнено крокує в ногу з діамантовою модою. Українки добре розуміються на коштовностях. Ми працюємо з покупцями з різних країн, і я скажу, що Україна входить у топ найрозвинутіших. Останніми роками ми спостерігаємо бум на прикраси з діамантами. Якщо раніше жінки обирали їх виключно на урочистий захід, то зараз носять щодня. Хочу також відзначити високий попит на діаманти в Україні у звʼязку з війною. Багатьох у наш час хвилює питання ліквідності та збереження капіталу. Попри століття війн і світових пандемій діаманти завжди були надійним капіталовкладенням, непідвладним інфляції. Війна навчила нас не відкладати мрії на потім, а насолоджуватися життям саме зараз, і багато жінок це розуміють.

Як новачку розпочати свій шлях капіталовкладення?

Ювелірний гардероб — це надійна інвестиція. Важливо, аби діамант був придбаний правильно і його розмір становив не менше одного карата. Обовʼязковою умовою покупки діаманта є наявність сертифіката GIA з нанесеним лазерним номером на самому камені. Оскільки сертифікати інших лабораторій не дають 100% гарантії відповідності заявлених характеристик реальним.