Новини

Спротив: нова колекція прикрас з титану Denis Music

Київський дизайнер та ювелір Denis Music представив нову колекцію прикрас “Спротив”, присвячену українському опору. Прикраси з надлегкого за вагою, міцного й вимогливого в роботі титану, найближчими днями будуть представлені відразу на двох авторитетних міжнародних майданчиках у сфері дизайну: в Іспанії на виставці сучасних ремесел та майстерності CONTEMPORANIA, а також в Австрії в рамках проєкту “Kyiv vibes. What matters” на VIENNA DESIGN WEEK.

Тема нової колекції ювелірних прикрас Дениса – Україна та смілива боротьба українського народу проти російської агресії. Базовим матеріалом “Спротиву” автор обрав титан, щоб максимально влучно відобразити силу та міць українців. Надгострі, геометричні форми прикрас нагадують архітектуру оборонних споруд. Титанові фортифікації уособлюють безкомпромісне прагнення українців захищати свою свободу. Колекція складається з брошок, каблучок та підвісу.

“Напрямок contemporary jewellery, в якому я працюю, відрізняється тим, що прикраса – це висловлювання. Єдине, про що вважаю зараз важливим говорити за допомогою мистецтва – це війна росії проти України. Формою та матеріалом прикрас підкреслюю те, що лють додає українцям сил відстоювати себе кожен новий день. Кольорами – красу та щирість нашої країни. Ця колекція про міць українського народу та доброзичливість одночасно”, – пояснює ідею прикрас Денис Музика.

Джерело: vogue.ua