Статті

Spring essentials: Обираємо ювелірні прикраси від українського дому SOVA

Як урізноманітнити весняний гардероб і зробити його довершеним? Відповідь — правильно підібрані акценти. Саме деталі формують наш цілісний образ, який хочеться розглядати. Окрім правильного взуття та сформованої колекції сумочок, не менш важливо подбати й про ювелірні прикраси. Тим паче дорогоцінні метали слугуватимуть вічно і є свого роду реліквіями, які можна передавати у спадок (не дарма у стародавні часи дівчата зберігали свої прикраси у скриньці з приданим). З чого ж розпочати збирати свою колекцію ювелірних прикрас і як обрати саме ті, що не втрачатимуть актуальності? Fashion-редакторка ELLE Анастасія Білоус розповідає про всі тонкощі на прикладі актуальних колекцій українського ювелірного дому SOVA. 

База та мінімалізм 

Я завжди раджу розпочинати з практичної бази — що у питанні підбору капсули на сезон, що у питанні ювелірних прикрас. Для початку варто обрати ті позиції, які буде легко поєднувати з вашим гардеробом та доречно вдягати на щодень. Подумайте, які прикраси вам не тільки подобаються, але ще й не набридатимуть. На мій погляд, обрати свої щоденні сережки або каблучку — це майже як обрати тату: важливо, аби на другий тиждень ваш вибір не почав вас дратувати. Зазвичай тут працює мінімалізм, адже з ним прогадати складніше. Придивіться до тонких каблучок, акуратних чокерів чи підвісок або ж мініатюрних сережок. Акцентна мінімалістична каблучка з колекції Easy, каблучка з трьох кольорів золота Tokyo, фігурна каблучка із колекції Мегаполіс або оригінальне кольє-трансформер від ювелірного дому SOVA — саме такий приклад. Такі прикраси завжди доповнюватимуть ваш образ без зайвого переобтяження. Якщо протягом дня ви забуваєте про наявність цих прикрас на собі, вітаю — ви досягли найкращого ефекту. 

Statement-прикраси

Коли вже маємо улюблену базу, переходимо до кроку №2. Власне, мова тут йде про яскраві statement-прикраси. Statement — це річ, яка сама по собі є самодостатньою і стає певним акцентом в образі, як-от кольє «змія» з колекції She ювелірного дому SOVA. Така прикраса миттєво привертає увагу, тож не потребує заскладного стайлінгу. Уявіть, таке кольє у поєднанні з білою майкою tank, чорною спідницею-воланом мідідовжини та акуратними слінгбегами в тон. Здавалося б, просте поєднання, проте акцентний чокер робить цей образ ошатним і цілком придатним до виходу на світську вечірку або на романтичне побачення в оперному театрі. 

До вибору statement-прикрас поставтеся з усією відповідальністю. Постарайтесь обрати саме такі, які транслюватимуть вашу особистість. За умови влучного вибору такі акценти можуть стати вашою стилістичною візитівкою у майбутньому й асоціюватимуться з вами у вашого оточення. 

Діаманти

Ну звісно ж, куди без діамантів. Ювелірні прикраси з діамантами завжди наділені особливими сенсами та емоціями, до того ж дорогоцінне каміння ніколи не виходить із моди (і тільки зростає в ціні). Тут так само можна починати з бази та практичності, а далі — експериментувати до нескінченності. Вишукані сережки та каблучка з колекції The Diamond Line від SOVA — ідеальний варіант, якщо ви тільки плануєте розпочати свої взаємини з діамантами. 

Культурний код

Окрім стилістичного призначення, прикраси можуть бути й способом самовираження та самоідентифікації. Красномовна колекція ювелірних прикрас під назвою Kalyna від ювелірного дому SOVA — саме такий приклад. Вишукане золоте кольє або пара моносережок із додаванням традиційного для України коралу у вигляді плодів калини є потужною одою нашим традиціям і культурній спадщині. Це той випадок, коли одну прикрасу можна буде передавати у спадок наступним поколінням. До речі, саме ці прикраси із серії Kalyna поєднують у собі два пункти: вони одночасно є statement і нагадують про ваше коріння та культурний код. 

У тренді 

Насамкінець можна звернути увагу і на актуальні тренди. У питаннях ювелірних прикрас вони не є настільки короткотривалими, як з одягом або взуттям, тож не вагайтеся, якщо вам сподобались ювелірні прикраси як в улюбленої модної інфлюенсерки або у відео на просторах TikTok. Сьогодні у тренді — кольорове каміння. Такі прикраси з різнобарвними топазами можна обрати з колекції Garden від ювелірного дому SOVA. Браслет або ж каблучка з колекції The Diamond lines з кольоровими блакитними та жовтими діамантами, як бачимо, ще і нагадуватиме про нашу самоідентифікацію, про яку ми говорили у попередньому пункті. Тож, як бачимо, при вмілому підході навіть одну прикрасу можна легко адаптувати одразу під декілька категорій. Головне, мати бажання і не боятися експериментувати. 

Джерело: elle.ua